| CosminIonut77 a întrebat:

stie cineva cum pot face rost de skin-uri sau cutite pe cs:go? Adica gratis ca nu am bani pentru a cumpara si nici nu pot baga la jackpot.

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

În primul rând joacă puțin ca să iei câteva cutii și skinuri, din alea la câțiva cenți și le vinzi pe market happy după ce ai 15-20 cenți, te uiți pe piața steam și faci oferte de cumpărare la alte skinuri, evident pe care după să le vinzi la diferență de câțiva cenți happy ai grijă că se ia aceea taxă de 15% când îl vinzi, deci păstrează un item în inventar și testează cu cât îl poți vinde un item dacă-l cumperi la prețul respectiv și cât câștigi! Să nu faci niciodată oferte la skinurile care sunt puse la vânzare în cantități foarte mari. pentru că acelea sunt și foarte cerute, prin urmare există multe cereri de cumpărare la preț aproximativ similar cu prețul real și nu prea vei avea niciodată câștig la ele, preferabil să fie maxim în cantitate de 100 și din colecții mai vechi pentru a fi sigur că prețul nu va scădea peste noapte și rămâi cu pagubă happy și probabil ai să zici... "păi așa când dracu ajung și eu să fac câțiva euro pe steam!?" Începutul este mai greu crede-mă, după ce faci 50 cenți o să înceapă să-ți placă happy din moment ce treci de 1 euro totul devine deja mai simplu, asta pentru că dacă nu am menționat încă. poți să bagi oferte la iteme care te interesează de până la 10 ori mai cu o valoare totală mai mare decât bănuții din portofelul tău steam, ceea ce e perfect! Dacă vei sta cu ochii pe piață și vei ști în ce să investești, vei ajunge undeva la 1-2 euro într-o săptămână, dar după cum am spus. începutul este greu happy eu personal fac asta de aproape jumate de an și nici nu aș mai prea putea spune că "joc cs:go." practic doar stau ca disperatu speculând piața și gestionând ofertele rolling on the floor fac aproximativ 15-30 euro în steam pe săptămână (în funcție de timpul pe care mi-l dedic pentru asta)
Aceasta este cea mai cunoscută și utilizată metodă, iar mulți își iau cs:go doar pentru asta. pentru ca apoi să facă bănuți de alte jocuri în felul acesta happy
P.S.: Nu-ți recomand după ce ai o anumită sumă să te enervezi, să te stresezi gen (aș putea câștiga mai repede la pariuri/ruletă/raffle) NU! Alea sunt strict de fun! rolling on the floor nu vei ajunge în câștig de prea multe ori! E pur și simplu noroc și crede-mă când îți spun că nu merită!
Sper că ți-a fost oarecum de ajutor! happy

1 răspuns:
| Axattys a răspuns:

Intreaba-ti prietenii si vezi poate iti da ceva gratis sau cauta oameni care dau arme care nu le mai trebuie. Oricum nu folosii hack-uri.