| BoogieqTp a întrebat:

stie cineva cum sa intru pe un id de mess mai vechi? ca daca vreau sa intru de pe site imi cere intrebare de securitate si nu o mai stiu si daca vreau sa intru de pe program nu mergesad

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fara intrebarile de securitate si email alternativ nu poti recupera ID-ul. Alta posibilitate nu ai.

| BoogieqTp explică (pentru neluL):

Nu intelegi ca stiu contul si parola 100%? mie nu mi le recunoastestraight face doar pe site cand le pun bine imi zice sa pun intrebarea de securitate

| neluL a răspuns (pentru BoogieqTp):

Aici poti sa te loghezi?
https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym

| BoogieqTp explică (pentru neluL):

Acolo cand ma loghez imi pune intrebarea de securitate, pe care eu nu o stiu, dar daca scriu alta parola imi zice ca datele sunt gresite dici scriu bine datelesad stii de ce imi pune intrebarea desecuritate chiar daca am scris bine?

| neluL a răspuns (pentru BoogieqTp):

Pentru ca ai schimbat ip-ul de exemplu sau ai schimbat providerul de internet sau nu l-ai folosit de mult timp.

| BoogieqTp explică (pentru neluL):

Nu l-am mai folosit de mult si am schimbat si pc-ullaughing dar ce legatura are intrebarea de secutirate daca stiu parolastraight face

| neluL a răspuns (pentru BoogieqTp):

Legatura este ca si altii pot afla o parola si un id dar nu se pot loga daca nu stiu intrebarea de securitate.

| BoogieqTp explică (pentru neluL):

sad ok...vad eu cum fac, poate imi amintesc acea intrebare

| neluL a răspuns (pentru BoogieqTp):

Ok, bye, bye wave