| Shrek8998 a întrebat:

Stie cineva de ce nu am primit skin ul ala gratuit pe League of Legends sau ce trebuie sa fac sa il primesc?

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Salut. Sunt multi care nu au primit nimic din cufar. Uite incearca sa le trimiti mesaj celor de la riot.
https://support.riotgames.com/hc/en-us/requests/new

| AframyK a răspuns:

Pentru ca nu ai fost cuminte in Season 4. Simplu. Ai facut ceva prostii, de ex. ai primit interdictie in Chat sau ai primit interdictie sa joci o vreme din cauza ca ai avut comportament negativ in joc.