| Dante98 a întrebat:

Stie cineva sigur 100% daca pe metin 2 ro se da ban pentru teapa la barbut?
Eu am luat astazi o teapa la barbut adica persoana cu care am jucat trebuia sa imi dea esarfa dar inainte sa mi-o dea a iesit din joc.
Pot sa ii fac tichet si sa ia ban? Dar vreau sa stiu daca ia ban 100% sigur pentru ca nu vreau sa deranjez degeaba Staff-ul

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Stafful nu interzice insa nici nu incurajeaza barbutul. e la fel ca la vanzarea conturilor (pe yang). ei nu iti interzic sa le iei, insa daca in urma negotului ti se asociaza contul si il pierzi sau daca nu il primesti deloc, ei nu raspund. deci cel mai probabil nu o sa primesti asistenta, insa merita sa incerci pentru ca nu te costa nimic. si stai linistit ca nu ii deranjezi. ei sunt platiti sa se confrunte cu probleme playerilor, nu sa stea la cafea si map1 cu gradul de GM

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Ai făcut-o pe propria răspundere, nu se bagă nimeni =)

| HadesSs a răspuns:

Asta da problema importanta in existenta noastră...