| TPULion a întrebat:

Stie cineva un program prin care pot sa fac mai multe printr-screen-uri deodata? De exemplu daca apas doar o singura data pe print screen ramane salvat, dar daca apas de mai multe ori ramane doar ultima salvata, vreau sa ma folosesc ca la fiecare apasare de buton sa mi se faca o poza si sa ramana salvate toate.

Nu doresc Fraps, deoarece am incercat si nu imi place, in plus nici nu functioneaza cum trebuie.

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Gadwin PrintScreen pentr uDEsktop dar nu în Jocuri!