| iRor a întrebat:

Stie cineva un server de metin2 PvM hard sau PvP cu arme si armuri cat se poate de noi. Va rog fara HammerMT2! tongue
Multumesc anticipat! tongue

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rhino50 a răspuns:

Pvm hard sunt de obicei serverele clasice cu lvl pana in 105 in care itm cele mai noi sunt beta. asa ca la pvm nu prea ai in ce sa alegi.
Pvp cu itm noi si evolutii infinite gasesti oriunde.

Pvm hard:Tim,Fun,Gx,OldSchool,OldTimes,Rull,Elyps
Pvp:AnD,Ecstasy, Impact, Freedom, AW, Ultimate
mai gasesti aici :http://metin2place.ro/category/servere/serverepvp/page/2/

| iRor explică (pentru rhino50):

Merci, dar sunt PvM-uri in care mai sunt si itm mai noi gen Kimono, Vesmant de Gheata, Otel [E], Armurile [E]... etc. Chiar ieri am jucat unul, dar din pacate avea virusi... Ceva in genul ala caut

| iRor explică (pentru rhino50):

Incerc Meti2 AnD daca e fain primesti funda. tongue