| Eastwood a întrebat:

stiti ca unele jocuri mai au fisiere.dll?
Din greseala am facut ca acel fisier sa se deschica cu Adobe Reader, iar acum toate acele fisiere ( cu emblema de la setari ) imi apare cu Adobe Reader.
Am incercat sa deschid cu alt program dar nu gasesc nimic asemanator, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe unul din celelalte fisiere apoi proprietes-change si de acolo alegi cu ce se deschidea inainte.

| DarKTheSkyy a răspuns:

Copiaza tot din Adobe reader, fa un text document, da paste, dai save as. ex "numele.dll" neaparat dupa.dll si gata

| Eastwood explică (pentru DarKTheSkyy):

La fel mi-l salveaza, am pus.dll, nu stiu ce sa mai fac.