| OctaLoL a întrebat:

Stiti ceva jocuri bune si noi pentru Xbox 360? Nu de alta, dar nu stiu ce sa mai joc.Multumesc.

3 răspunsuri:
| Rando a răspuns:

Far Cry 3, Bioshock Infinite(trebuie sa il joci,e genial), Devil May Cry, Tomb Raider, Sniper Elite v2, Dead Space 3, Crysis 3, Gears of War Judgement.

| Vlad9800 a răspuns:

Jocuri frumoase: Mortal kombat 9, test drive unlimited 2, nfs mw 2012, gta 4, gta 5, nfs rivals, nfs the run, devil may cry 4; 5, injustice, castlevania 2, dirt 3; 4, wolfenstein razor 1911, grid 2, borderlands 2, max payne 3, payday 2, mafia 2, l.a. noire,call of juarez, red dead redemption, forza horizont, mirrors edge, far cry 4, call of duty black ops 1 si 2, formula1 2013, fifa (daca iti place) etc. iti mai pot zice daca vrei laughing