| nickname97 a întrebat:

Stiti ceva site-uri cu turnee de poker sau remi pe puncte virtuale fara bani reali sau altceva?

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Http://www.texas-poker.ru/texas-holdem-3d.php
intra aici si uite sub imaginea cu poker., este scris de culoare cafenie
" ˅ Скачать Texas Holdem Poker 3D - Deluxe Edition "
apasa si se va descarca
P.s te poti juca online!
CUM?
1. Pentru a putea juca poker online cu ceilalți, folosiți Texas Holdem Poker
2. Întrați în joc, după ce l-ați instalat, apoi urmăriți acest traseu :
New game - Internet Game - (Nick-ul vostru trebuie să corespundă cu cel din TMD) - No limit Room (enter room) - Găsiți grupa și dați Join Game

1 răspuns: