| XxPlayeRxX007 a întrebat:

Salut, TPU! Stiti coduri secrete pentru {GTA SAN Andreas} ceva de genu : sa te bati cu rechini, sa conduci un submarin, gangsterii sa se tina cu tine (sa nu te impuste si sa iti faci cum ar veni un clan) etc.
Pentru cel mai rapid raspuns Funda!

P.S : Daca se poate un site happy

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Asa ceva e imposibil (nu exista coduri).

In schimb, exista patch-uri si mod-uri pentru a reusi lucruri extraordinare in joc.

Poti arunca o privire si daca iti place sa scoti aceasta versiune de San Andreas:

www.youtube.com/watch?v=FKNrqCYV_dA

(ai si link sub video de download)

14 răspunsuri:
| XxPlayeRxX007 explică (pentru Magnifico):

Am vazut, se downloadeaza happy Daca o sa mearga iti dau funda tongue

| XxPlayeRxX007 explică (pentru Magnifico):

App daca imi zici si pe ce sa dau sa imi apara masina ca in video ar fi mult mai tare sad

| Magnifico a răspuns (pentru XxPlayeRxX007):

Apesi pe tasta "2" (deasupra la "QWE") si iti va aparea o lista pe care umbli din sageti cu toate vehiculele din San Andreas (dai si in dreapta ca ai mai multe pagini)

| XxPlayeRxX007 explică (pentru Magnifico):

Man cand intru imi da error sad

| XxPlayeRxX007 explică (pentru Magnifico):

Gata man l-am reinstalat si nu imi mai da error happy
Dar am lag straight face

| Magnifico a răspuns (pentru XxPlayeRxX007):

Umbla la setari si schimba rezolutia si nivelul detaliilor la "low"

| XxPlayeRxX007 explică (pentru Magnifico):

Man dar tot am lag sad

| XxPlayeRxX007 explică (pentru Magnifico):

Dar arme cum iau?straight face

| XxPlayeRxX007 explică (pentru Magnifico):

Man tot am lag straight face, dar cum pot lua arme? sau ii vreun cod?laughing

| Magnifico a răspuns (pentru XxPlayeRxX007):

Sunt coduri da, codurijocurimd.blogspot.ro/2012/10/coduri-gta-san-andreas.html

| XxPlayeRxX007 explică (pentru Magnifico):

Astea merg pe GTA San Andreas 2013 by SlimThug? straight face

| Magnifico a răspuns (pentru XxPlayeRxX007):

Dar jocul e terminat, nu ai deja armele?laughing

| XxPlayeRxX007 explică (pentru Magnifico):

Man cateva coduri nu merg, in fine straight face Dar jocu' nu este terminat crying

| Magnifico a răspuns (pentru XxPlayeRxX007):

Scoate un save game 100.