| Chiburashka01 a întrebat:

Stiti cumva daca exista versiunea jocului Naruto Shippuden: Ultimate 'Ninja Storm 3' pentru consola Nintendo Wii?
Daca da stiti si un site de unde l-as putea cumpara?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexStar1 a răspuns:

Buna! Uite cateva linkuri cu siteuri unde poti cumpara Ultimate ninaja storm! :www.amazon.com/,www.emag.ro,forum.computergames.ro! Sau poti cumpara de la Real, Metro, Altex, Flanco, Demo
Uite un site cu niste informati utile;) :naruto.wikia.com//Naruto_Shippūden:_Ultim,www.saiyanisland.com/.../naruto-shippuden-ulti! Fundita te rog

1 răspuns:
| AlexStar1 a răspuns:

Buna! Acest joc pe care il vrei il poti cumpara de pe net " Uite cateva linkuri pentru siteuri :www.amazon.com/,www.ventumgames.ro,www.emag.ro! Sau il poti cumpara de la Real, Metro Flanco, Altex, Demo (Din pacate inca nu s-a gasit o versiune pentru nitendo ) Glumesc! Uite un site care te poate ajuta : www.saiyanisland.com/.../naruto-shippuden-ulti