| carla2013 a întrebat:

Stiti cumva de ce nu pot instala jocurile Temple Run 2 si jocul Subway Surf... pe telefon ( Nokia Lumia 620)?
Daca stiti un program de unde le pot instala...Va rog sa ma ajutati! Apropo eu am gasit jocurile, dar sunt cu plata. Dau Funda! Please help me! happy

2 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Banuiesc ca esti "incepator"... Nu stiu cum este telefonul `Lumia 620.
Ai MagazinPlay? daca il ai, cauta pe acolo Games, apoi FreeGames, nu are cum sa fie cu plata, pentru ca si eu le-am avut (jocurile Temple Run2 si Subway Surf).

| denyemy a răspuns:

Program de unde sa le poti descarca? Tu ai idee despre ce vorbesti? Le descarci din store, daca sunt cu plata trebuie sa platesti, daca nu vrei, cauti pe diverse alte site-uri unele deja crackuite ca sa nu mai platesti, insa atentie mare, astea piratate de multe ori mai au si cate un virus nasol prin ele.