| Tiberius_Cămui_2001 a întrebat:

stiti cumva un site de unde pot sa descarc nfs 2015 in afara de ( deluxe edition).
va rog dau funda!laughing

3 răspunsuri:
| TronHD a răspuns:

Iti sugerez sa scrii pe google asa--pirates bay
intra cu mozzila apoi cauta jocul!
Succes

| alecsi a răspuns:

Salut!
Eu iti sugerez sa intri pe google, opera, firefox etc. si sa scrii tpb,
mai trebuie sa ai uttorent downloadat ca asa nu merge, si acolo cauti nfs 2015 si iti va da rezultate dai pe unul care este peste 1 gb marimi ca asa nu este bun si dai click pe el.
Dupa aia sus nu dai download unde iti arata sub este un magnet dai pe el si o sa intre in uttorent dai unde vrei sa se salveze si astepti descarcarea.
Si asta a fost!
Sper ca te-am ajutat! cu dorinta, dar as dori si eu funda aceea!

| Tiberius_Cămui_2001 explică (pentru alecsi):

Poti tu sa imi dai un link?