| AndreiCristianul a întrebat:

stiti cumva vreun counter strike care sa aiba "anti comenzi" sa nu pot lua ban,slay,destroy, exterminate etc.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Counter-strike global offensive, inca n-are asemenea comenzi. la revedere.

2 răspunsuri:
| Cosmin_Iulian_2000 a răspuns:

Cel mai bine daca vrei sa scapi de exterminated sau destroy e sati stergi cs-ul si sal reinstalezi asa fac si eu cand e nevoie, s-ar putea sa cunosc un cs bun anti destroi si anume css 1.6 nVIDIA sau ceva de genu

| Cristi_Chiper_1996 a răspuns:

Cristi vreau un cs fara ban de astea ia craked steam si cauta cs cgobal da sa dezinstalez steam original cauta pe internet craked steam ai acole gmod toate jocurle din steam gta iv gta toate