| Demonul202 a întrebat:

Stiti jocuri pentru placa video nVIDIA geforce 6150se nForce 430 am Windows XP.Dau funda pentru cel care imi da cele mai multe jocuri.

Răspuns Câştigător
| ionutcool a răspuns:

Uite cauta pe asta http://www.gamerslove.com/free/games-256mb-video-graphic-card/
si vezi sa poti sa selectezi marimea placii video din bara de sus BAFTA!

| Demonul202 explică (pentru ionutcool):

Nu merge site-ul.

| Demonul202 explică (pentru ionutcool):

Acm imi merge sait-ul dar cum aflu cati mb am pe video graphic card?

| ionutcool a răspuns (pentru Demonul202):

Urmeaza pasii astia (Start>Run>(in run scrii dxdiag)dupa o sa apara o fereastra si mergi la display si acolo o sa vezi placa video cum se numese si de cat este )
Sper ca ai inteles ceva big grin!
Bafta!