| MeMbRuTpU_5478 a întrebat:

stiti parola de la MicroVolts hack v3.6?

71 răspunsuri:
| alexalex244 a răspuns:

Am o Intrebare...Macar merge sau mai bine nu mai ma chinui...

| LucaTeofil a răspuns:

Da cine dracu ii bobonvalescu ala

| Al3xUtZu08 a răspuns:

9045microvolts393 Asta e adevarata parola! mie mi-a mers! Fundita?big grin

| alesone18520 a răspuns:

Toti zic ca e 9045microvolts939 da nu e sunt minciuniii. o spus unu si o copiat toti raspunsurile astia nu te ajuta si oricum daca te prinde GM ai ban. aia cu hack am inerveaza ca castiga mereu. fara hacku lor protector i facem praf. deci cine e de acord cu mine? RASCOALAAAAA!

| CatalinCioltea a răspuns:

9045microvolts393

| porodic22 a răspuns (pentru CatalinCioltea):

Ba tot imi da o eroare

| porodic22 a răspuns (pentru CatalinCioltea):

ID:alex_cena_10 ajuta-ma

| CatalinCioltea a răspuns:

Sa stiti ca nu merita ca nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O stie bolovancescu. Daca obtii de la el parola damio si mie.

| cargodrive a răspuns:

Ai aflat parola de la net framework ca eu nu.Te rog zimio sau da-mi add si zio pe mes la marius_ronaldo37

| C00STY01 a răspuns:

Din pacate nu dar cred ca o stie bolovancescu!

| C00STY01 a răspuns:

Am gasit parola:9045microvolts393

| C00STY01 a răspuns:

Bag **** ca acum nici nu mai merge parola la hack! AU modificat-o jegurile astea ca au vazut ca lumea il ia! De net framework ce sa mai zic : VARZA! Nu merge! O sug astia!

| C00STY01 a răspuns:

Nu merge 3.6! Uite aici hack:http://www.planetmicrovolts.blogspot.com/
Daca ma cauta cineva sunt Romanu2014!
:)

| Rey578_2559 a răspuns:

Am gasit parola!big grin O vreti? ma puteti contacta printrun mesaj privat pe tpu sau pe rey_578@yahoo.com winking

| LidiutaMIcuta a răspuns (pentru Rey578_2559):

Imi dai si mie parola?

| K1nG a răspuns:

Am eu hack de micro volts 1.4 daca il vrea cineva sa-mi dee add: minutzu_99 si vorbim pe mess

| AlEx24r0ony a răspuns:

Da o stiu eu dar da-mi linkul de unde ai downloadat microvolts v 3.6 ca mi l-am sters haku dar parola am salvato

| vlad5000eco a răspuns (pentru AlEx24r0ony):

Pe saitul dovnload microvolts hack pe primul

| vlad5000eco a răspuns (pentru AlEx24r0ony):

Sa mi dai parola de hack pe mes la imeilul vlad_andrey1@yahoo.com

| LidiutaMIcuta a răspuns (pentru AlEx24r0ony):

Mi-a dai si mie te rog

| Snitzy a răspuns:

9045microvolts393

| Snitzy a răspuns:

Asta-i parola:9045microvolts393

| Calin202 a răspuns:

O stiu eu este kj308ufdMicroNEW3k09fif3 si de la net framework este tot kj308ufdMicroNEW3k09fif3

| Tirziu_Razvan_1990 a răspuns (pentru Calin202):

Da-mi lionku de unde sa iau netframework care cere parolaaia plz happy ca parola a mers!

| GivingUp a răspuns (pentru Calin202):

Mersiiii :X mergeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :X

| Sergiu_Băilă_1993 a răspuns:

9045microvolts393 asta e parola am incercat-o si eu

| MeMbRuTpU_5478 explică:

Cinei bolovancescu?

| prafdinsoare a răspuns:

E : start-hacking.com

| porodic22 a răspuns:

Asta e parola:9045microvolts393

| porodic22 a răspuns:

Http://www.egl-pro.ro/concurs/vot.php?player=Al3csBoss
Da ti un vot.Parola e 9045microvolts323 funda

| andy_1634 a răspuns:

Eu nu stiu parole de la microvolts

| radupetru a răspuns:

Kj308ufdMicroNEW3k09fif3

| Chiper_Daniel_1985 a răspuns:

Care e link-u?

| Manolache_Sorin_1991 a răspuns:

Pe ce site pot downloada hack rt, mp

| XcR a răspuns:

Parola de la net framework este urmatoarea este testata de mine si merge: usingnetframework sper ca v-am ajutat

| XcR a răspuns:

Eu am o problema imi spune ca am deja instalat net framework 2.0 si nu il pot instala.Ce pot face in privinta asta ca imi tot da eroarea cand vreau sa deschid hack-ul straight face. E randul vostru sa ma ajutati pe mine laughing