| Cosmin_8744 a întrebat:

Salut TPU! stiti scheme fifa 2011/2007 gen scarita foarfeca dribling daca da ziceti-mile si mie

Răspuns Câştigător
| perfusion a răspuns:

Da.

1. Rotire la 360 grade ( merge cu toti jucatori cu skill peste 89 ): Shift + sageata stanga + sageata sus + sageata dreapta ( sageata dreapta se tine apasat la final)

2. Braziliana: sageata jos + sageata stanga + sageata sus + sageata dreapta ( sageata dreapta se tine apasat la final)

3. Virgulita: Shift + sageata dreapta + 2x sageata sus ( sau sageata jos, depinde cu pe picior vrei sa o faci ). ( sageata dreapta se tine mereu apasat )

4. Cristiano Ronaldo Bicicleta: Shift + sageata dreapta + 2x sageata sus ( sau sageata jos, depinde cu pe picior vrei sa o faci). ( sageata dreapta se tine mereu apasat)

5. Simulare Sut : D+S

6. Lasa mingea printre picioare: Z+C

7. Centrare cu piceorul pe la spate: sageata stanga+ A ( E mai grea, nu iese mereu. Conteaza momentul in care apesi! )

8. Ridicare minge: sageata dreapta + sageata stanga + sageata dreapta ( sageata dreapta se tine apasat la final )

9. Duble: Ridici mingea ( schema nr. 8 ) dupa care apesi sageata dreapta si sageata stanga.

10. Dat mingea peste cap: Cand mingea sare apesi sageata dreapta si sageata stanga.

11. Lob: Z+D

12. Sut plasat: Q+D

13. Sut cu forta: Shift + D

3 răspunsuri:
| NebuniaLuSalam a răspuns:

Schemele le faci cu shift si cel mai important in fifa 07 e sutezi diagonal pe poarta(sa ajugi cam la 20 de metri de poarta si sa te duci intr-o parte si sa sutezi in directia opusa (coltu opus) cu sageata sus+sageata stanga\dreapta(dupa caz) cu D sau ZD) mereu dai la vinclu asa si in 65% dintr cazuri ies goluri de salvat replayu laughing mult succes happy