| ionutaug99 a întrebat:

Stiti si voi niste jocuri mai bune asa...dar sa nu ceara cerinte de sistem mare. Eu am Dual core 1500 si 2 gb RAM.happy

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu ai precizat placa video.

Chiar si asa, poti sa incerci Plants vs zombies, Spore, Arx Fatalis, Elder Scrolls : Morrowind, Black and White 1, 2, Battlefield 1942, Battlefield 2, seria Half Life, seria Left 4 Dead, Team Fortress 2 (pe Steam -gratis), seria Unreal Tournament, seria Unreal, etc.

2 răspunsuri:
| 93Silviu93 a răspuns:

Incearca seriile call of duty(campaniile)

| BdyBluu a răspuns:

San andreas multi playerthinking da-mi add: bogdii.bluu@yahoo.com daca vrei sa vorbim