| Furti a întrebat:

Stiti unde as putea gasi asa ceva in ploiesti?
Mai exat modelul asta de Laptop:
Laptop Asus K53SD-SX248D i7 2670QM 750GB 8GB GF610M 2GB.

Prima data era la Altex de unde intentionam sa-l cumpar dar s-au vandut toate crying. Stiti de unde l-as putea lua? Si nu nu vreau sa iau nimic de pe site-uri si alte chestii , nu am incredere .

In concluzie stiti de unde as putea gasi acest laptop?

FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Uite un site http://www.pcfun.ro/......2gb-brown/ eu am cumparat de pe site-ul asta e serios, comanda a venit in 2 zile la mine.

| Furti explică (pentru DjSannan):

Si cum artrebui sa punaia 4 GB? Ca am vazut ca ii da cadou.

4 răspunsuri:
| Furti explică:

Site-urisi eu am gasit dar mi-e frica sa nu fie inselatorie sau ceva, pana acum am gasit asta:

http://www.cel.ro/......10m-2gb-l/

| DjSannan a răspuns:

Daca vrei iti pot oferi site-uri de unde il poti lua ca altundeva nu este

| DjSannan a răspuns:

Iti explica ei totul acolo, trimite-le un mail sau suna-i. Bafta