| LION007 a întrebat:

Stiti vreun site de pe care pot downloada Gta Vice City pentru android? Dar trebuie sa si mearga, deoarece am mai descarat din alte locuri si nu a mers! FUNDAAA!

4 răspunsuri:
| LION007 explică (pentru August99):

De pe mobile9 nu merge si de pe google play costa si eu am nevoie de el gratis.

| August99 a răspuns:

Sunt si fara plata uite unul : https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ob3dpdHNnYW1lcy5hcnJvbmx5Il0.

| LION007 explică:

Cei care vor sa-mi raspunde-ti la intrebare, va rog, daca aveti un tel. cu android, asigurativa ca jocul merge.