| eDeiii a întrebat:

sunt Andrei. xD si as vrea sa stiu cum pot juca Assasin`s Creed 2.

Deci il am instalat am chiar si acel server emulator dar chestia este ca cand intru sa ma loghez acolo unde scrie Password si Ussername imi scriu contul si parola dar imi spune asta "LOG ON FAILED!
You need to log in online at least once before playing offline.If you have logged in on this computer before, check your username/passwords "

Deci chiar nu stiu ce pot face. Pentru cel care ma va ajuca sa joc Assasin`s Creed. ii voi da funda si Votul puppy dog eyes

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Frate, esti criminal! Nici macar numele nu esti in stare sa ti-l scrii corect! Sa nu uit: CA CAnd nu face parte dintre cacofoniile permise.