| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un jucator de CS:GO si nu ma pot decide ce arma sa aleg: M4A1-S (cu skin pe el) sau M4A4 (fara skin pe el). Daca ma poate ajuta careva cu avantajele si care ar trebui sa o aleg ii dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Dddsasul a răspuns:

Ideea e cu care joci mai bine, pe aia sa o pastrezi.
Ca avantaje si dezavantaje:
M4A1-S are silencer deci faci mai putin zgomot si e putin mai usor de tras cu ea dar ai mai putine gloante si da mai putin damage. Eu personal prefer M4A4 deoarece trag mai usor cu ea si prefer mai mult damage si mai multe gloante decat o acuratete mai inalta.

1 răspuns:
| misu2315 a răspuns:

Joaca cu ambele cate 5 meciuri fiecare si vezi cu care faci mai bine. Nu conteaza skinu ca nu te ajuta acela cu nimic.