| ssmecheru33 a întrebat:

Sunteti un jucator de Counter-Strike si v-ati plictisit? Haideti pe Dr.SteamX.Ro >-- Un server de DeathRun care e foarte tare. Daca aduceti playeri primiti slot. Forumul nostru >-- WwW.SteamX.Ro/forum Acolo cautati sectiunea DeathRun. Mai intai citi ti regulamentul apoi acumulati niste ore pe server si dupa puteti face o cerere de admin! Bafta! Spuneti ca ati fost adusi de Rocker4Ever

4 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

E server numai death run?

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

De ce nu iei programul de populat serverul, il gasesti pe csbestial.com

| ssmecheru33 explică:

Serverul s-a inchis. Imi pare rau.

| LLaedisni a răspuns:

Din cate stiu eu promovarea unui serviciu este interzisa aici..sau poate doar mi se pare.