| Lemon69 a întrebat:

Tocmai ce am reinstalat Windowsul 8.1 și am descărcat League of Legends. După ce s-a descărcat am intrat într-un meci și aveam 4 FPS. Am ieșit din meci și am instalat Unturned (De pe Steam). Și acolo aveam lag, dar nu doar la joc dar și la mouse. Am mai încercat și pe Drakensang și la fel... lag la mouse și la joc. Până sa îl reinstalez (Windowsul) jocurile mergeau perfect, pe League of Legends aveam 60 FPS...

Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Nu ai instalat toate driverele corect. Cauta drivere pentru Windows 8.1 si vezi sa fie 32/64 bit, aici depinde cat ai tu.

| Lemon69 explică (pentru Ineys):

Îmi poți da un link de la drivere? Am 64 bit

| Lemon69 explică (pentru Ineys):

Am căutat Auto Detect Drivers și a găsit Intel Chipset Device Software (INF Update Utility-EXE Only) dar când se instalează apare Failed

| Ineys a răspuns (pentru Lemon69):

Scrie modelul placii video pe internet si cauta driverul. Nu ai CD cu drivere?