| Stefan2424 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un calculator si as vrea sa stiu daca pot rula in regula Assassin's Creed Unity cu urmatoarele cerinte :
Procesor : Intel Core i7 3770 3.4 Ghz
Video Card : Nvidia Geforce Gt630 + onboard
8 GB RAM
Windows 7 64-bit
Dau funda!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu! Ai procesor ok, la fel si pe partea de memorie ram esti ok, dar cu gt630, nici maca pe low in 10-15 fps nu poti rula unity. Este un joc extrem de prost optimizat. Iti trebuie minim un R7 260x sau un gtx 660 sa-l poti rula la detalii low-medium.

| Stefan2424 explică (pentru Jipa95):

Am inteles, dar am vazut pe Youtobe ca unii il ruleaza pe low cu Nvidia Geforce GT630. Cel putin asa am vazut.

| anonimguy3 a răspuns:

Nu inteleg o sa presupun ca ai luat PC pe piese iar la placa video ai incercat sa te limitezi la buget, dar serios petarda aia expirata de GT630? Barem de era un GT730 si tot era mai buna. Ai noroc daca porneste in low cu 20 fps.