| LiviuYOO a întrebat:

laughing
Tocmai mi-am instalat steam si mi-am facut cont.As vrea sa joc Team Fortress 2 dar nu stiu daca imi va merge. Iata sistemul meu si as vrea sa imi spuneti daca va merge:
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600. xpsp_sp3_qfe.130704-0421)
System Manufacturer: VIA Technologies, Inc.
System Model: KM266-8235
BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6. 00PG
Processor: AMD Athlon(tm) XP 2400+, MMX, 3DNow, ~2. 0GHz
Memory: 1024MB RAM
Page File: 971MB used, 1490MB available (Am 24 de Gb in Local disc D)
Placa Video:NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8angryMicrosoft Manufactered)
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03. 2600.5512 32bit Unicode
Ce credeti? Imi va rula jocul? big grin

Răspuns Câştigător
| Cristyan21 a răspuns:

Http://pctroubleshooting.ro/......s-machine/
Uite aici cerintele eu cred ca o sa mearga+ stii ca daca vr sa joci jocul original trebuie sa il cumperi nu?

| LiviuYOO explică (pentru Cristyan21):

E Free2Play pe steam si e full.Da...o sa vad daca merge ca sunt nesigur din cauza la placa video.Mersi

1 răspuns: