| Aleexx20 a întrebat:

Tocmai mi-am luat FIFA 13..cum pot sa joc in campionat? adica unde ii dau? ..am mai incercat pe acolo si imi aparea ceva de genul sa ma conectez la Origin?!? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Dai "ADVANCE" pana iti gaseste un meci, mai intai ai cateva amicale dupa ai si meciuri in campionat (iti apare "Next Match" dai "Play Match" si joci)

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Incepi cariera ---->Carerr- New Career (alegi fie sa fii cu un jucator fie cu o echipa) apoi joci.

| Aleexx20 explică (pentru Magnifico):

Da..am incercat.dar imi apare acolo asa..gen un ziar...si scrie ce a facut echipa cu care sunt...in stanga advance ala si mai multe..si de acolo unde ii dau sa incep sa joc?

| Magnifico a răspuns (pentru Aleexx20):

Dai "ADVANCE" pana iti gaseste un meci, mai intai ai cateva amicale dupa ai si meciuri in campionat (iti apare "Next Match" dai "Play Match" si joci)