| NicOnea a întrebat:

Tot incerc de ceva timp sa-mi schimb "username"-ul pe Facebook, adica link-ul de la mine de la profil, cum ar fi www.facebook.com/Schimbarenume, cum pot schimba linkul de acolo in cazul in care cand vreau sa schimb dau pe edit si nu ma lasa sa modific, stie cineva ceva "smecherie", dau Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă l-ai mai schimbat o dată nu mai poți. Vezi aici: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110201154719AAjPBSK

| NicOnea explică (pentru anonim_4396):

Pai merge sau nu mai merge, merita sa mai incerc cu aia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NicOnea):

Merge. O singură dată.
Dacă l-ai schimbat o dată, nu mai merge. happy