| EuSuntB2K a întrebat:

Toti gamery infocati sa imi trimita si mie sugestii de jocuri MMORPG sau de alte tipuri(fara de astea online) si sa imi spuna o descriere.Dau funda la cel care imi da cel mai bun joc!

Răspuns Câştigător
| xDenysx a răspuns:

Cel Mai bun MMORPG este World of Warcraft.In el posibilitatile sa te plicatisesti sun 0.Deci prima data harta nu are zone care nu pot fi explorate de exemplu Poti zbura si sa stai pe un munte. 2Misiunile sunt Geniale.Ai o foarte mare Varietate de vraji.Cam atat sa iti spun eu restul ar Trebui sa Descoperi singur

| EuSuntB2K explică (pentru xDenysx):

Multumesc mult o sa-l incerc!

1 răspuns: