| Thesinger1 a întrebat:

Urgent!
Vreau jocuri downloadabile,fac eu rost de ele,doar spuneti-mi numele lor.
Vreau sa joc jocuri faine,voi ce jucati?
Cine posteaza cele mai interesante jocuri,downloadabile, funda mare!

7 răspunsuri:
| Aron98 a răspuns:

Incearca sa joci un joc Online pentru ca sunt mai frumoase si ai intodeauna ceva de descoperit ca de exemplu Metin2.ro
Daca vrei jocuri care le poti descarca iti recomand Assasin Creed 4, FIFA 13, Far Cray, Resident Evil 5-6, GTA IV, CRY SIS 3, DEAD SPACE si cam atat am jucat eu anul asta.
Distractie placuta

| vasy2002 a răspuns (pentru Aron98):

Salut nu imi dai un link de descarcare la gta 5
te roog

| Thesinger1 explică (pentru vasy2002):

Da nu este inca, este doar gta 4.
Tu ai 10 ani cumva?

| vasy2002 a răspuns (pentru Thesinger1):

12 dc intrebi?

| Thesinger1 explică (pentru vasy2002):

Numai asa de curioztate, poate te cunosc

| Aron98 a răspuns:

Thesinger1, stai calm. Baiatu doar a gresit. Eu Gta 4 am făcut rost devlavun prieten care la cumpărat. Nu cred ca încă e descărcabil. Oricum, ca sa joci un joc ca gta 4 ai nevoie de un bun computer altfel iti merge in reluare