| Pruteanu_Fabi_2002 a întrebat:

urmeaza sa imi imi iau un pc, placa de baza Asus 1155, procesor Intel core i5 3470, placa video 1gb ddr3 MSI Nvidia N210, cooler gaming Cooler Master, sursa delux 450W, hdd sata2 250gb, 8gb (2*4) ram ddr3 si as dori sa stiu cate fps as putea obtine in cs.go, gta5 si jocuri de genul cu setari pe medium-low, mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

CS GO : 40-50 FPS poate si mai mult
GTA V : 30 -40 FPS
Pe LOL de exemplu ai avea peste 60 FPS. In medie vei avea 40 de FPS in jocurile de genul.

| Pruteanu_Fabi_2002 explică (pentru Fly2Sky):

Cu setările pe medium?

| Fly2Sky a răspuns (pentru Pruteanu_Fabi_2002):

Medium-low.

| alexboss2020 a răspuns:

Gta V nu cred ca vei duce! Dar cs go pe medium-low 30-40 fps-uri! Placa video e prea slaba!

| Pruteanu_Fabi_2002 explică (pentru alexboss2020):

Si ce placa video mi.ai recomanda avand in vedere ca o voi lua sh?