| anonim_4396 a întrebat:

V-as fi recunoscator daca ati sti sa imi spuneti numele unui joc vechi...stiu ca se juca la internet cum era pe vremea aceea ca nu aveam toti pc-uri era vorba de un cocosat de culoare verde care fugea pe sub pamant si lovea niste chesti cu capul gen Mario pe un sound fain...mai multe nu stiu sa descriu stiu ca facea intr-un fel cand murea un sunet cv gen dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| SDC341 a răspuns:

Nu iti pot spune numele jocului, dar pot sa iti spun ceva foarte bun asemanator tot gen mario : Earthworm Jim big grin

| anonim_4396 explică (pentru SDC341):

Mersi frumos dar il vreau pe ala v-as fi recunoscator!