| Alexandru16D a întrebat:

Va rog ajutati-ma...mi-am bagat IMG TOOL ca sa imi bag moduri de masini pe GTA SA si merge foarte bine, dar cand vreau sa imi bag un mod de skin..cum ar fi Cristiano Ronaldo cum fac? sau un sasuke mod cum il instalez ca sa il am si pe el ca skin si toate acele jutsu? VAAA ROGGG! FUNDAA happy

5 răspunsuri:
| N3gativ a răspuns:

Pai pentru skin. deschizi image tool si acolo in folderu gta san andreas in models parca este un fisier player.img ala il deschizi si acolo inlocuiesti fisierul player cu fisieru ronaldu care ar trebui sa se cheme cumva "player"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In gta san andreas acolo in folder in models e un fisier player.img si il inlocuiesti in img cu fisierul lui ronaldo

| Alexandru16D explică:

Da,inlocuiesc cu CristianoRonaldo.dff si.txd, dar sunt multe fisiere acolo..cu care inlocuiesc astea.un nume va rog

| Alexandru16D explică (pentru N3gativ):

Deschid IMG TOOL intru pe models pe player.img si cand dau find sa gasesc "player" imi da alte chesti player torso player face...deci nu e bine..cum fac?

| N3gativ a răspuns (pentru Alexandru16D):

Pai este CristianoRonaldo.dff si.txd la alea le dai rename ca player.dff si txd si le pui acolo in loc la player