| CosticaSmyle a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor:Am pc cu ADM Athlon(tm) II X2 215 Processor 2.72 GHz, 1. 75GB of ram si Windows XP SP3 porneste doar în modul de siguranţă, in mod normal nu se porneste adica se incarca se incarca si se opreste asa l-am lasat mai mult timp si nimic.Am instalat windows xp sp2 si 7 si merge dar windows xp sp3 nu. Ajutor va rog prieteni

4 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Salut.
Acel SP3 nu e bun. Daca vrei neaparat SP3 incearca cu alt windows dar tot sp3.
Windows 7 de ce nu iti place? Ai un calculator bunicel, decent iar windows 7 i s-ar potrivi de minune.

| CosticaSmyle explică (pentru vladsoare):

Vlade eu vreau neaparat windows xp sp3, oricum mersi de raspuns

| vladsoare a răspuns (pentru CosticaSmyle):

Ia-ti alt SP3 si incearca

| CosticaSmyle explică (pentru vladsoare):

Am incercat 4-5 crying si nimic