| GameXD a întrebat:

Va rog ceva foarte frumos si rog seriozitate!
Cand am avut pc-ul vechiun prieten mi-a dat un hack 3x cu O BARA MICUTA CARE BIFAI SI DEBIFAI CAND VROIAI SI NU VROIAI ACTIV.
Dar la pc-ul ala mi s-a ars procesorul, acum am pc-ul lu matusamea si e si mai bun in fine. si vreau sa fac din nou rost de el dar sa fie 3 x si cand vrei activ sa fie bara aia cu casuta micuta sa bifezi. Multumesc frumos!

Pe metinul asta vreau hacku.
https://www.facebook.com/pages/Metin2SDH/728077973892252 ?ref=hl

Skype:grigore.bogdan21.
Daca nu are casuta care sa debifati/bifati activ inactivi nici nu mai lasati comentariu.

2 răspunsuri:
| HidroGeNn a răspuns:

Metin2bob cauta pe net merge la toatewinking

| GameXD explică (pentru HidroGeNn):

Ma,ce zic eu si ce zici tu?