| Wassup a întrebat:

Va rog Cum instalez Gta San Andreas Extreme Edition 2011?

10 răspunsuri:
| Wassup explică:

L-am descarcat, dar la instalare imi apare asta:http://imageshack.us/photo/my-images/141/eroareu.jpg/.Poti sa ma ajuti?

| Wassup explică:

L-am descarcat, iar la instalare imi apare asta:http://imageshack.us/photo/my-images/141/eroareu.jpg/.Poti sa ma ajuti?

| Wassup explică:

Scz pentru dublu post dar mi se misca nasol netu.

| MeNoNヅ a răspuns (pentru Wassup):

Iti apare imaginea de pe link sau link-ul?

| MeNoNヅ a răspuns (pentru MeNoNヅ):

Adica iti apare ce-i in imagine? instalarea aia? sau iti apare tot link-ul?

| MeNoNヅ a răspuns (pentru MeNoNヅ):

Adica iei apare instalarea aia din imagine? sau tot link-ul?

| Wassup explică (pentru MeNoNヅ):

Imaginea aia imi apare, nu linkul.Imaginea e a desktopului meu.

| MeNoNヅ a răspuns (pentru Wassup):

Mi se pare ca e o eroare! dai pe o varianta! aia scrisa in alta limba!

| Wassup explică (pentru MeNoNヅ):

Orice apas tot nu continua

| Wassup explică:

Gata,l-am instalat dar imi apare dont send error cand il pornesccrying