| AirCloud a întrebat:

Va rog sa imi dati o lista cu jocuri open word, in afara de toata seria GTA, MAFIA, Saint Row sau Slepping Dogs. Sa fie ceva mai fain. Sau daca nu, dati-mi va rog ceva jocuri cu masini in afara de NFS-uri. Multumesc. Dau funda celui care imi da o lista de jocuri cat mai variata fara sa fi luat de pe alte site-uri.

Răspuns Câştigător
| BlackSilver a răspuns:

EU iti dau o lista de jocuri cu action : Call of Duty Modern Warfare 2 si 3 Call of Duty Black Ops Si Call of Duty Black Ops 2 Call of Duty Ghost sau Call of Duty Advanced Warfare, Sniper Ghost Warrior 2, Battlefield 2/3/4, Sniper Elite 3. Daca doresti cu masini Incearca Driver San Francisco

| AirCloud explică (pentru BlackSilver):

Am jucat mare parte din cele de mai sus. Ador seria COD. De aceea vreau ceva asemanator, dar cu storyline mai bun sau asemanator, daca stii.

| BlackSilver a răspuns (pentru AirCloud):

Incearca Prototype

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Hei! Intra aici : http://games.gamepressure.com/ poate gasesi ceva care iti place :)

Bft!

| skinhead99 a răspuns:

APB reaload daca ai pc bun