| adelinbucur a întrebat:

va rog sa imi spuneti si mie niste jocuri de strategie cu razboi ceva gen age of empires dar mai real

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Seria total war, is fara numar. sau civilization, cossacks.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca era un joc care il jucam acum cativa ani buni, si imi placea la nebunie. Il jucam in retea, multiplayer cu unchiumiu, taicamiu si fratemiu laughing imi placea la nebunie. dura cam vreo 12 ore un meci intre noi 4 laughing Dar poti alege dificultatea, inamicii, echipa, etc. Da-i o sansa macar tongue

Empire Earth

| Stook00 a răspuns:

Daca ai pc slab recomand cu mana pe inima ROME TOTAL WAR, daca ai pc bun recomand si mai tare Total war Rome 2 E Genial cu grafici super happy bafta.

| adelinbucur explică (pentru Stook00):

Am 4 gb ram placa video de 1 gb si 64 mb dedicata procesor Intel core i 5 de 1.70 ghz