| WindowsOpener a întrebat:

Salut TPU,vreau o parere despre PC-ul meu, sa imi ziceti daca e bun, mediu sau slab.

Componente :

-Procesor : AMD A10-7300 Radeon R6, 10 Compute Cores 4C+6G, 1.9 GHz

-Placa video : AMD Radeon R6 M255DX

AMD Radeon(TM) R6 Graphics

-RAM : 8 GB

-CPU : AMD A10 Bald Eagle 28 nm Technology
Eu cand dau sa vad daca imi merge un joc mai nou,imi apare ca imi merg pe low-medium,dar pe high nu,si mi s-a spus ca e un PC ce duce, adica e decent.
Si daca vreti sa imi spuneti si cam ce jocuri mi-ar merge?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Eu as zice ca pc-ul tau e pe mediu tinand cont cate rasnite exista... Dar in topul gamerilor pc-ul tau e pe slab in spre mediu.
Ce jocuri ar merge? Foarte multe! Da-mi un nume si-ti voi spune daca va merge sau nu! Bafta!