| Maryusyca_Maryus_1994 a întrebat:

vreau sa fac si eu un servar de Metin cine ma ajuta?

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Raspunsul:Nimeni nu te ajuta pe degeaba sa-l faci ori pe bani ori negociez cu ceva de aceeasi valoare.

2 Trebuie sa indeplinesti conditile minime pentru a crea un servar de Metin2.
-Placa video 512Mb
-2Gb Ram (Daca ai XP/Linux) 3, 5Gb (Win7, Vista, 8.1, 8,9).
-1.5-2.0Ghz (Minim Dual Core)
-Viteza la internet de 7-10Mbps (viteza constanta) + IP Static.

3 Programele care faci un servar de Metin2 sunt:
-PortMap
-Filezila
-Navicat
-Client
-Servar Files
-Virtualbox
-Xampp
-Homapage.

4 Restu se face modificari si iti faci servar de Mt2.

5 Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

| zaqxswcde123 a răspuns:

Nu-ti recomand, e bataie multa de cap, apuca-te de un meti mai bine, https://www.youtube.com/......tps?/watch

| Maryusyca_Maryus_1994 explică (pentru zaqxswcde123):

Ai skype daca da daca poti sa mi-l dai?