| donnie112 a întrebat:

Vreau sa-i compun o poezie iubitei mele si nu am nici o idee, adica nu am mai compus niciodata vreo poezie, nici nu ciresc poezi, de fapt nu stiu nimic despre poezi. Dar vreau sa compun una pentru prietena mea si sa-i arat cat de mult o iubesc. Va rog, daca ai putea sa ma ajutati cu idei sau cum sa formulez o poezi, sau cateva versuri, o strofa.
FUNDA!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Inteleg eu bine? Tu nu ai mai compus niciodata, nu citesti niciodata poezii, nu sti nimic de ele dar totusi vrei sa fi ajutat sa compui una! Mai bine zicea-i sa-ti dea cineva o poezie de dragoste... sau ai putea sa-i faci o declaratie frumoasa de dragoste! De poezii lasa-te ca mai tarziu o sa-si dea seama ca nu ai habar de ele si te faci de ras! happy Bafta!