| CevaCeNuStiuInca a întrebat:

Vreau sa-i intreb pe cei care se pricep la jocul Euro truck simulator 2 daca au vreo idee despre problema mea:
Cand vreau sa intru in joc imi apare intr-o mica fereastra mesajul "O problema a facut ca programul sa nu mai functioneze corect. Windows va inchide programul si va va anunta daca este disponibila o solutie". Am sters chiar de cateva ori jocul si l-am reinstalat dar imi apare acelasi mesaj. Am 4gb ram procesor i3 2.1ghz si placa nVIDIA de 1gb ram, imi merge bine gta 4, most wanted 2012, assassins creed 3 si am ajuns sa nu-mi mearga un joc ca ets 2. Si totusi l-am avut instalat si l-am jucat de cateva luni bune insa nu stiu de ce, deodata, cam de o luna, a aparut aceasta eroare de care nu mai pot scapa. Sper ca stie cineva cum sa remediez aceasta problema...Multumesc!

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Pai, downloadeaza un program sa-ti mai cureti pc`ul!
Sau ruleaza jocul ca administrator, sau ar mai fi si sa dezactivezi UAC, user account settings!
Oricum e de la vreun program instalat!