| HpToxic a întrebat:

Vreau sa iau o placa video de 128MB DDR2, si eu am placa de baza DDR3 Intel(R)G45/43... Merge sa bag DDR2 peste DDR3?

3 răspunsuri:
| bloodfont a răspuns:

Nu are treabă memoria ddr2 de la placa video cu ddr3 de la placa de bază. Vezi doar ca placa de bază să aibă disponibil conectorul ce-l are și placa video.

| CPAElites a răspuns:

"Vreau sa iau o placa video de 128MB DDR2"
Placa video integrata pe care o detii acum este mult mai performanta decat petarda aia!

Care este bugetul tau maxim?

| HpToxic explică (pentru CPAElites):

Am gresit, era vorba de o placa video de 512 MB... de 128MB o am pe placa de baza!