| Marcus20 a întrebat:

vreau sa imi bag 60 de euro in steam si nu sunt hotarat ce sa aleg.Sa imi iau skin-uri pe CS:GO sau sa imi iau jocuri gen h1z1,dayZ.Voi ce ati alege?

1 răspuns:
| lovelessAlex24 a răspuns:

Ia-ți jocurile.Skin-urile nu-ți oferă nici măcar un singur avantaj.De fapt,s-ar putea chiar să te încurce.Să zicem că-ți iei un skin care-ți place foarte mult și în timpul unui meci ești gen:''Mamă,ce barosăneală de skin.Bă frate șmecher e,să-mi bag picioru',e șmecherie de șmecherie skin-ul ăsta.''Si când tu îți admiri skin-ul, un inamic poate să observe asta și să te ia cu cuțitul pe la spate, sau dacă e în față, tot o să te omaore.O să fii atent la skin și ești o țintă mai ușoară pentru inamici.
În schimb, și jocurile pe care le-ai menționat ar putea să te dezamăgescă. DayZ și H1Z1,din câte știu eu, nu sunt foarte bine optimizate și am văzut ceva oameni cărora nu le-au prea plăcut jocurile alea... Oricum, acum nu zic că nu trebuie neapărat să nu le cumperi.Dar, informează-te mai întâi. Uită-te la cerințele de sistem, uită-te la video-uri cu jocul rulând pe un sistem similar cu al tău să vezi cât de bine merge și uită-te din nou la alte video-uri să vezi dacă jocurile respective te atrag destul de mult. Sper că te-am ajutat și îmi cer scuze că am făcut un răspuns atât de lung.