| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar CS:GO de pe eMag. Intrebarea mea este daca pot face trade.

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Daca nu ai mai bagat bani in steam, si cumperi cs go de pe eMAG, nu o sa poti face trade uri. Daca ai bagat minim 5 euro, atunci da, o sa poti face, in cazul in care nu ai bagat, mai bine cumperi direct de pe steam.

| ad2017 a răspuns (pentru AlexDFY):

Da, ai dreptate @AlexDFY.

| AlexDFY a răspuns (pentru ad2017):

Mersi.

9 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Daca contul tau steam este deblocat atunci da poti face trade

| ovidiu123432 a răspuns:

Cum adica sa faci trade ca nu inteleg.

| anonim_4396 explică (pentru ovidiu123432):

Dai skinuri cuiva eventual iti da si el tie.

| ovidiu123432 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ar trebui sa mearga

| ad2017 a răspuns:

Doar daca iti cumperi CD-Key pentru a lua CS:GO, pentru ca iti trebuie un cont de steam.

| anonim_4396 explică (pentru ad2017):

Pai numai CD-Key poți să îl iei și știu că îți trebuie cont că am deja.

| ad2017 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci....sigur merge trade