| BogdanAndrei42 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar de pe minecraft.net minecraft premium si cont premium care ss aibe skin,capa, si sa imi bag nume. Daca cumpar minecraft de pe minecraft.net acela la vanzare, primesc minecraft premium, cont premium capa,skin si numele care vreau eu sa il am, si ca sa pot intra, pe serverele premium gen : hypixel,mineplex, hive mc. etc?

1 răspuns:
| Alex_Alex_1989_iVJT a răspuns:

Cumpara-l de acolo, ii de incredere si poti accesa ORICE server daca cumperi jocul
Capa si skinul si te pui singur...te ajut eu, add pe Facebook:Alex Dso
Funda?