| Mihai_Lostun_1997 a întrebat:

Salut TPU!
Vreau sa îmi cumpăr jocul Fifa 2018 World Cup pentru PS4, însă nu știu dacă am nevoie și de Fifa 2018 jocul clasic ca să îmi meargă!
Ma poate ajuta cineva cu aceasta informație?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da, doar atat. EA nu le mai scoate separat de mult. Asa ca oricine a avut/are/va avea o copie de legala de fifa 2018 va primi update-ul moca. Vezi ca iti trebuie psn daca vrei sa joci online cu altii.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iti trebuie fifa 2018. World cup e un update gratuit.

| Mihai_Lostun_1997 explică (pentru Wr3nch):

Dar am găsit pe EMag de cumpărat World Cup!

| Wr3nch a răspuns (pentru Mihai_Lostun_1997):

Mda, citeste reviewslaughing) E versiunea normala cu un actibilid care zice ca poti updata la world cup. Cel care e 17 lei nu?

| Mihai_Lostun_1997 explică (pentru Wr3nch):

Mda. deci dacă îmi cumpăr fifa 2018 am sa am și World Cup la update? Doar atât?

| Wr3nch a răspuns (pentru Mihai_Lostun_1997):

Da, doar atat. EA nu le mai scoate separat de mult. Asa ca oricine a avut/are/va avea o copie de legala de fifa 2018 va primi update-ul moca. Vezi ca iti trebuie psn daca vrei sa joci online cu altii.