| RaveNSaD a întrebat:

vreau sa imi iau un note 9 pentru skinul Galaxy din fortnite. Dar cica de cand a aparut skinul iKONIK nu mai e valabila promotia cu Galaxy. E adevarat? Si daca da, poti lua iKONIK si de pe iPhone X sau doar Samsung S10? Funda la cel mai bun raspuns. Bye!

Răspuns Câştigător
| Paduraru_Stefanut_1990 a răspuns:

Salut, Pachetul Galaxy din fortnite este inca valabil, nu cred ca il vor scoate curand. Despre S10, iKONIK e un pachet separat pentru un telefon separat, si in final, Nu, nu poti lua pachetul galaxy de pe iPhone X, e un pachet special in colaborare cu Samsung, si un bonus, daca iti iei Pachetul Galaxy iti va da si BackBling si Umbrela si pickaxe si un spray. iKonik nu e inca complet adica iti va da doar skinul, dar s-ar putea sa-l completeze in viitor, asa a fost si la galaxy.