| Soleron a întrebat:

Vreau sa instalez windows xp pe un laptop Toshiba Ac 100-10d si nu are cd si am facut un stick bootabil. Cand ii dau drumu la android nu incepe sa booteze! Cred ca nu e setat din bios, dar nu stiu sa intru in bios. Cand il pornesc nu imi apare nimic decat Toshiba, android nici un scris, si in plus nu are Delete +F literele din tastatura care se intra de obicei in bios! Deci cum intru in bios! Cine imi zice are funda! Multumesc

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da restart la computer si cand apare prima poza pe desktop (aia cu emblema Toshiba) apasa pe tasta F2 ->asa intri in Bios. Acolo te duci la meniul Boot si alegi prima bootare sa fie de pe USB.
Bafta!

| Soleron explică:

Am dat telefon la cei de la Toshiba software si mi-au zis ca nu pot instala alt sistem de opereare! asta e raman cu android>