| wint3rfight a întrebat:

Vreau sa joc minecraft dar tot imi apare o eroare care imi zice : "Unable to load java 7. Please make sure Java Runtime Evironment is installed" dar eu am instalat si Java si Java Runtime Evironment si nu stiu ce sa mai fac. Funda celui care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Descarca cel mai nou update pentru java.Bafta!

| wint3rfight explică (pentru Bogdanovici24):

Ma ajuti tu prin teamviewer si iti dau funda?

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru wint3rfight):

Nu trebuie sa ne complicam in halul asta.e mult prea simplu intri pe www.java.com si iti va aparea sa descarci ultima versiune(ultimul update) atata tot. Daca problema tot persista incearca alta varianta la placa video e posibil sa ai vreo problema.Bafta! Salut!